Nawigacja

W  GODZ 12.00 - 13.00

MAMO  TATO CO BĘDZIEMY ROBIĆ

I CO BĘDZIE NAM POTRZEBNE W MAJU

06.05 - „Majowa łąka” – malowanie farbami plakatowymi na dużych arkuszach papieru, wykorzystanie dużych powierzchni

07.05 - ŁĄKA – realizacja programu ogólnopolskiego Kubusiowi Przyjaciele Natury

08.05 - Jak biedronka zgubiła kropki” – opowiadanie nauczyciela połączone z zabawą matematyczną z odejmowaniem bez ustalania wyniku liczbowego, poznanie działania matematycznego – odejmowania i dodawania.

09.05 - Na zielonej łące” – bosy spacer po „chodniczku” -zabawy sensoryczne. „Szukamy ukrytego dźwięku-zabawy słuchowe – realizacja projektu edukacyjnego

13.05 - „Afrykański taniec” – improwizacja ruchowa w kole przy akompaniamencie bębenka, wymyślanie afrykańskiego tańca.

14.05 - Poznanie prawa tolerancji dla odmienności na podstawie piosenki „Kolorowe dzieci”.

15.05 - Święto  polskiej niezapominajki – uroczystość grupowa , wspólne zabawy muzyczne i plastyczne – Proszę o ubranie dzieci w kolorze niebieskim

15.05 – Zebranie z rodzicami  zapraszam o godz 17.00

16.05 - „Magiczny worek” – zabawa dydaktyczna, rozpoznawanie znanych zabawek za pomocą dotyku-realizacja projektu edukacyjnego.

17.05 - Wyjazd do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie – koszt 50 zł

22.05 - „Kwiaty dla mamy” – porównywanie liczby kwiatów w wazonach, przeliczanie, dopasowywanie. Określanie o ile jest mniej, o ile więcej, po równo. Rozwijanie umiejętności liczenia i  porównywania.

27.05 - Święto Mamy i Taty”- montaż muzyczno-słowny. Prezentacja umiejętności wokalno-taneczno-recytatorskich na forum. Występ dla najbliższych. Zapraszam o godz 9.30

28.05 - „Zabawy ruchowe  w ogrodzie przedszkolnym z grupą III - Kotki. Przestrzeganie zasad bezpiecznej zabawy. Integracja społeczności przedszkolnej.

Przy sprzyjającej pogodzie codzienne spacery  i zabawy w ogrodzie przedszkolnym

• Przedszkole Miejskie nr 50
    ul. Franciszkańska 19